2C Transparent Fast

« GENEL BAKIŞ
2C Transparent Fast
Ürün Açıklaması
Zettex 2C Transparant Fast, hızlı bileştirme, iki bileşenli poliüretan yapıştırıcı, yüksek sıcaklık, nem, yakıt, birçok çözücü ve kimyasala dirençli dayanıklı bir bağ oluşturan iki bileşenli bir poliüretan yapıştırıcısı kullanan, kullanımı kolay bir malzemedir. Zettex 2C Transparent Fast, küçük, hızlı, dayanıklı birleştirme ve onarım işleri için özel olarak tasarlanmıştır. Zettex 2C Şeffaf Hızlı kullanımı, erken zımpara ve boyama kabiliyeti nedeniyle hızlı bir geri dönüş sağlar.

Malzeme
Poliüretan

Avantajları
• İyi sarkma direnci özellikleri
• Dikey uygulamaya izin veriliyor
• Mükemmel boşluk doldurma özellikleri
• Küçük, Hızlı ve Dayanıklı.
• Büyük onarım özellikleri.
• Kartuşlar toplam 50 ml
• Kartuşlar toplam 25 ml
Uygulama talimatları
-2C Şeffaf Hızlı tutkal sistemi hem elle tutulan elle hem de pnömatik aplikatör araçlarıyla dağıtımı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Doldurma oranını sağlamak için, açılmış kartuşu dağıtıcıya yerleştirerek pistonları dengelemenizi ve karıştırıcının takılmasından önce her iki kartuş haznesinden malzeme akmaya başlayana kadar boşaltmayı öneririz. Karıştırıcı ucunu taktıktan sonra (sadece paket içerisindeki karıştırıcı uçlarını kullanmanızı öneririz, ek karıştırıcı uçlar Zettex Europe BV'den sipariş edilebilir) ve kartuşu dağıtım aracına yüklerken, tetikleyiciyi sabitlemek için kuvvetle sabit ve sabit bir hızda çekin Hem ön-polimer hem de küratif karıştırıcı ucu içinden geçirilir. Oran dışı olabileceğinden, ilk 25 ila 50 mm verilecek malzemenin atılması önerilir.

-Mikserdeki malzeme açık zamanın yaklaşık yarısı kadar boşaltılması çok zor veya imkansız hale gelecektir. Malzemenin mikserden kısa süreler boyunca akmasını sağlayın veya yapıştırıcıya gerek yoktur veya dağıtımı tekrar başlatmadan önce karıştırıcıyı değiştirin.

-Dağıtım bittikten sonra karıştırıcıyı 2C Şeffaf Hızlı tekrar kullanılacak kadar yerinde bırakın. Yapışkanın geri kalanı, uygun şekilde saklanırsa birkaç hafta raf ömrüne sahip olacaktır. 2C Şeffaf Hızlı'yı tekrar kullanmaya başlamak için statik karıştırıcıyı çıkarın ve düzgün bir şekilde atın. Kartuş ağzını dikkatlice temizleyin, iki bölmedeki ürünler kesinlikle temizlenmelidir. Her iki tarafta da herhangi bir karıştırma yapılıyorsa, herhangi bir mikser ucu takılı olmadan bazı ürünlerin açıklıklar dışına dağıtılması durumunda, her bir bölmede yalnızca tek bileşenli ürün kalmayıncaya kadar. Son olarak yeni bir karıştırıcı takın ve dağıtmaya başlayın.
UYGULAMALAR SPESİFİKASYONLAR
Check out this information in our Technical Data Sheet
MSDS dosyasını indirinTDS dosyasını indirin SORU

SORU

BENİ GERİ ARA

BENİ GERİ ARA