2C PU Ultra Fast Black

« GENEL BAKIŞ
2C PU Ultra Fast Black
Ürün Açıklaması
Zettex 2C Black Ultra Fast, yüksek sıcaklık, nem, yakıt, birçok çözücü ve kimyasala dirençli dayanıklı bir bağ oluşturan iki bileşenin kimyasal bir reaksiyonu ile kürleşen yapısal 2 parçalı poliüretan yapıştırıcısı olan çok hızlı sertleşen, kullanımı kolay bir malzemedir. Zettex 2C Black Ultra Fast, küçük, hızlı, dayanıklı birleştirme ve onarım işleri için özel olarak tasarlanmıştır. Zettex 2C Black Ultra Fast kullanımı, erken zımpara ve boyama kabiliyeti nedeniyle hızlı bir geri dönüş sağlar.

Material
Polyurethan

Avantajları
• İyi sarkma direnci özellikleri
• Dikey uygulamaya izin veriliyor
• Mükemmel boşluk doldurma özellikleri
• Küçük, Hızlı ve Dayanıklı.
• Büyük onarım özellikleri.
• Kartuşlar toplam 50 ml
• Kartuşlar toplam 25 ml
Uygulama talimatları
- Zettex 2C Black Ultra Fast Yapıştırma Sistemi, elle tutulan manuel ve pnömatik aplikatör araçlarıyla kolaylıkla dağıtımı için tasarlanmıştır. Doldurma oranını sağlamak için, açılmış kartuşu dağıtıcıya yerleştirerek pistonları dengelemenizi ve karıştırıcının takılmasından önce her iki kartuş haznesinden malzeme akmaya başlayana kadar boşaltmayı öneririz. Karıştırıcı ucunu taktıktan sonra (sadece paket içerisindeki karıştırıcı uçlarını kullanmanızı öneririz, ek karıştırıcı uçlar Zettex Europe BV'den sipariş edilebilir) ve kartuşu dağıtım aracına yüklerken, tetikleyiciyi sabitlemek için kuvvetle sabit ve sabit bir hızda çekin Hem ön-polimer hem de küratif karıştırıcı ucu içinden geçirilir. Oran dışı olabileceğinden, ilk 25 ila 50 mm verilecek malzemenin atılması önerilir. Yeterli miktarda karıştırılmış oran oranı sağlayan yapışkan düzgün siyah bir renge sahiptir; krem, pürüzsüz ve parlaktır.

-Mikserdeki malzeme açık zamanın yaklaşık yarısı kadar boşaltılması çok zor veya imkansız hale gelecektir. Malzemenin mikserden kısa süreler boyunca akmasını sağlayın veya yapıştırıcıya gerek yoktur veya dağıtımı tekrar başlatmadan önce karıştırıcıyı değiştirin.

-Dağıtım bittikten sonra karıştırıcıyı Zettex 2C Black Ultra Fast tekrar kullanılacak şekilde bırakın. Yapışkanın geri kalanı, uygun şekilde saklanırsa birkaç hafta raf ömrüne sahip olacaktır. 2C Black Ultra Fast'ı tekrar kullanmaya başlamak için, statik karıştırıcıyı çıkarın ve düzgün bir şekilde atın. Kartuş ağzını dikkatlice temizleyin, iki bölmedeki ürünler kesinlikle temizlenmelidir. Her iki tarafta da siyah-bronz bir karışım varsa, bir odaya tek bileşenli ürün kalmayıncaya kadar, karıştırıcı uç takılı olmadan bazı ürünlerin açıklıklar dışına dağıtılması gerekir. Son olarak yeni bir karıştırıcı takın ve dağıtmaya başlayın.
UYGULAMALAR SPESİFİKASYONLAR
Check out our Technichal Data Sheet to see more specifications.
MSDS dosyasını indirinTDS dosyasını indirin SORU

SORU

BENİ GERİ ARA

BENİ GERİ ARA