Easycontact S30

« GENEL BAKIŞ
Easycontact S30
​Ürün açıklaması
Zettex Easycontact S30 ahşap, metaller, kauçuk, kumaş, plastik çeşitleri, mukavva, polietilen, beton ve dekoratif kaplamalar da dahil olmak üzere çok çeşitli
yüzeylerin yapıştırılmasında kullanılır. En baştan iyi bir yapışma gücü gerektiren kalıcı yapıştırma işlemleri için idealdir. İyi bir sıcaklık dayanımına sahiptir ve kirlenmeden muhafaza edilirse
saatlerce açık kalabilir.

Malzeme
SBR kauçuk

Avantajları
• Çabuk ve kolay uygulama
• Hızlı kuruma
• Yüksek katı madde oranı
• Yüksek sıcaklık dayanımı
• DCM içermez
• Uzun Açık kalma süresi
• Çok çeşitli yüzeylerin yapıştırılmasında kullanılabilir 
​Ambalaj
• 2,5 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg, 50 kg, 200 kg ve 1000 kg varil

Renk
• Şeffaf veya kırmızı. 
​Uygulamalar
• Zettex S30 normal şartlar altında iki dakikada kurur, ancak bu süre sıcaklığa ve neme bağlı olarak değişebilir. Yüksek nem ve düşük sıcaklık durumunda kuruma süresi artacaktır ve sıcaklık çok düşük olursa buğu tabakası oluşabilir. Buğu, yapıştırıcı şeridinde oluşan nemdir ve solventin buharlaşması sırasında üzerindeki havanın sıcaklığını düşürmesiyle meydana gelir. Esnek PVC veya genleşmiş polistiren ile kullanmayınız.

Kullanım talimatları aşağıda verilmiştir.

1. Yüzeyler temiz ve kuru olmalı, gres, yağ ve tozdan arındırılmalıdır. Fazla toz olması performansı düşürür.
2. Yapıştırıcı, dokunulabilecek kadar kuruduğunda yapıştırma için hazırdır.
3. Gözenekli yüzeylerde iki defa uygulanması gerekebilir.
4. Kuruma süresi yüzeye, ortam sıcaklığına ve neme bağlı olarak yaklaşık 1-2 dakikayı bulabilir. Yapıştırıcının fazla püskürtülmesi ve birikinti oluşturması durumunda kuruma süresi artar ve yapıştırıcı, kaplama üzerinde görünür hale gelebilir.
5. Zettex S30'un bir kontak yapıştırıcı olduğu ve kendi üzerine yapıştığı unutulmamalıdır; bu nedenle her iki yüzeyde birden yeterli yapıştırıcı bulunmalıdır.
6. Yapıştırıcının yüzeyi tutmasını sağlayınız ve bu sırada kirlenmemesine dikkat ediniz. Yapıştırıcı dokunulabilecek kadar kuruduğunda ve yerinden çıkmadığında yapıştırma için hazırdır.
7. İki yüzey bir araya getirildiğinde güçlü bir yapışma sağlanır. Yüzeylerin vaktinden önce birbirine temas etmemesi için ara parçalar kullanılabilir.
8. İki yüzey birbiri üzerine yerleştirildikten sonra iş parçası üzerine ortadan dış kenarlara doğru eşit kuvvette basınç uygulayınız. Blok veya 3 inçlik bir rulo kullanarak yapıştırıcının tüm parçaya yeterli biçimde temas ettiğinden emin olunuz.
9. Kenarlara özel dikkat gösterilmelidir. Bu aşamada, test amacıyla bir kenarı kaldırmanın yapışmayı zayıflatacağına dikkat ediniz. En iyi sonuç için bir sıkıştırma rulosu kullanılmalıdır.
10. Parça bir araya getirildikten sonra gereken biçimde işlenebilir veya kesilebilir.
11. Tam kürleşme için 24 saat gereklidir.
UYGULAMALAR SPESİFİKASYONLAR
Solvent Dietil Ether
Katı madde içeriği (yaklaşık) %65
Renk Şeffaf veya kırmızı; diğer renkler talep üzerine sunulur
Sıcaklık Dayanımı 90℃
MSDS dosyasını indirinTDS dosyasını indirin SORU

SORU

BENİ GERİ ARA

BENİ GERİ ARA